Archiwa kategorii: Kaloryfery retro

Kaloryfery retro są nieodzownym elementem każdej stylowej łazienki.

Kaloryfery łazienkowe

Kaloryfery łazienkowe.

Ciepła łazienka to już od dawna standard, ale też komfort każdego dnia po przebudzeniu lub powrocie z pracy zimowego popołudnia. Ale od kilku już lat tendencje ukierunkowują nas nie tylko na wygodę. Również istotne znaczenie ma wygląd kaloryfera łazienkowego. Dlatego kaloryfery łazienkowe ,design to sprawa tak samo istotna jak funkcjonalność. Warto zapoznać się z ofertą firmy IMERS ? producentem dekoracyjnych kaloryferów łazienkowych. Przeznaczone dla łazienek kaloryfery łazienkowe są wykonane z rur stalowych lub miedzianych, które są zabezpieczone przed działaniem wilgoci.

Kaloryfery łazienkowe

Kaloryfery łazienkowe imers.pl

Większość naszych modeli kaloryferów posiadają wieszaki oraz tzw. Dipole. Na których można wysuszyć ręczniki lub powiesić i ogrzać szlafrok. Proponujemy naszym klientom ciekawą kolorystykę w palecie RAL oraz pokrycia typu: chrom, satyna, stary mosiądz, grafit. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, odpowiemy na każde pytanie. Wykonujemy kaloryfery łazienkowe pod specjalne zamówienia, pod wymiar klienta.
Do większości naszych modeli można zainstalować grzałkę elektryczną dzięki której ogrzejemy pomieszczenie i wysuszymy ręczniki nawet poza sezonem grzewczym. Z nami ogrzewanie łazienki stanie się ciepłe, komfortowe i modne. Nasz oferta to kaloryfery łazienkowe najwyższej jakości.   Produkowane są one w rozmaitych kształtach i kolorach także na indywidualne zamówienie.  Wykonuje się je też z różnych materiałów takich jak stal, mosiądz. Mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria typu wieszaki, uchwyty, grzałki elektryczne, lustra lub inne. Kaloryfery w łazience mogą pełnić różne funkcje, do których należą  ogrzewanie łazienki, choć równie ważna jest też funkcja suszarki dla ręczników i bielizny. Kaloryfer taki pełni również funkcję dekoracyjną, ponieważ często jest umieszczany w centralnej jej części. Z tego też względu  jego wygląd jest niezmiernie ważny. Poprawne dopasowanie do wystroju i stylu łazienki są również bardzo istotne.

Kaloryfery ozdobne

Kaloryfery ozdobne – jak wybrać. Musimy połączyć tutaj dwie rzeczy: funkcjonalność  i design, który obecnie kobiety i mężczyźni tak bardzo sobie cenimy. Dlatego innowacyjne kaloryfery ozdobne charakteryzuje efektywność i efektowną forma. Zgodzą się z tym Ci, że wygląd wnętrz jest podobnie ważny jak funkcjonalność. Chromowane ozdobne kaloryfery  korporacji IMERS są zaprojektowane z konstatują o upiększaniu pomieszczeń, niemniej jednak nie zapominamy poza tym, o ich podstawowym zadaniu, czyli ogrzewaniu.

Kaloryfery ozdobne chromowane

Sizer – kaloryfer ozdobny chromowany prod. imers.pl

Wybierając kaloryfer zwracamy uwagę na formę, kształt, pokrycie kaloryfera, ale warto zdawać sobie sprawę także o ich mocy grzewczej. To najważniejszy aspekt przy zakupie kaloryferów. Kaloryfery ozdobne to nie tylko ozdoba naszego mieszkania. To głównie rzecz praktyczna i funkcjonalna, która posiada nam oddawać ciepło. Dziś w wielu łazienkach montuje się kaloryfery dekoracyjne ozdobne rurkowe nazywane też drabinkowymi. Kaloryfery odgrywają niezwykle istotną rolę w procesie ogrzewania domu lub mieszkania. Zapewniają przyjemne ciepło, miły komfort szczególnie w długi, mroźne dni. Kiedy za oknem szaleją burze śnieżne, a mróz maluje na oknach fantastyczne wzory miło jest przysiąść przy ciepłym kaloryferze. Jeszcze do niedawna kaloryfery były starannie ukrywane zarówno przed domownikami jak i innymi osobami pod długimi, gęstymi firanami lub zasłonami a także szczelnie zabudowywane. Często były ciężkie,  duże i szerokie. Ich  masywne kształty zwracały na siebie uwagę, psując ogólny efekt. Tymczasem firmy, zajmujące się produkcją kaloryferów wychodzą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom potencjalnych klientów. A także właścicieli nowoczesnych mieszkań czy domów, oferując innowacyjne kaloryfery. Idealnie komponują z pozostałymi elementami wyposażenia. W ostatnich latach pojawiły się na rynku budowlanym nowoczesne, estetyczne i eleganckie kaloryfery ozdobne. Prezentowane są w różnorodnych kolorach i odcieniach, a wiele z nich stanowi niemalże dzieło sztuki. Gwarantują także odpowiednią temperaturę. Mogą nam posłużyć również jako suszarka lub wieszak na ręczniki. Na rynku dostępne są też kaloryfery narożne lub ażurowe. Tworzą w ten sposób bardzo zaawansowane ścianki. Normalne są proponowane w kolorze białym. Jednak od dłuższego czasu  za niewielką dopłatą możemy wybrać sobie kolor z szerokiej palety RAL. Można również zdecydować się na bardzo wyrachowane pokrycie chromowane. Ostatnimi czasy bardzo popularne w stylizowanych łazienkach retro: stare złoto, czyli pokrycie z mosiądzu.