Miesięczne archiwum: Luty 2016

Grzejniki dekoracyjne producent

Grzejniki dekoracyjne producent

W nowoczesnych aranżacjach łazienek grzejniki dekoracyjne producent to podstawa.  Jest tak samo ważny ceramika, płytki czy inne wyposażenie.  Nie zapominajmy, że grzejniki dekoracyjne producent w atrakcyjnych cenach można nabyć na terenie całej Polski. Zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Do Państwa dyspozycji są liczne ekspozycje.  Szeroki wybór wzorów, kolorów oraz pokryć galwanicznych pozwoli zaspokoić każdy gust.

Grzejniki dekoracyjne producent

Grzejniki dekoracyjne producent

Jesteśmy solidną i rzetelną firmą. Gwarantujemy spokojną pracę pracownikom, profesjonalną obsługę klientom. Nasze partnerskie stosunki z dostawcami i kontrahentami stoją na najwyższym poziomie. Pracownicy są największym atutem naszej firmy. Mają  zapewnione równe szanse tak młodzi jak i starsi pracownicy.

Staranny dobór rozwiązań produkcyjnych zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności naszych produktów. Nasi klienci mogą być w pełni przekonani, iż kupując nasz produkt zainwestował w jakość i długotrwałe użytkowanie. Przyczynia się tym samym do rozwoju firmy. W naszej ofercie ciągle pojawiają się nowe modele. Zmieniająca się moda oraz wymagania klientów sprawiają, iż ciągle dążymy za wyznaczonymi trendami.  W naszej ofercie znajdą państwo także akcesoria do grzejników takie jak zawory, grzałki wieszaki.

Dlatego grzejniki Imers cechuje nowoczesna i oryginalna stylistyka. Dzięki nowoczesnych technologiom, innowacyjnym rozwiązaniom i najwyższej klasy materiałom, z jakich produkujemy nasze grzejniki cieszymy się zaufaniem i lojalnością klientów od wielu lat. Nasze grzejniki to urządzenia o wysokiej sprawności, które mogą być instalowane we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach takich jak mieszkalnych i biurowych. Idealnie nadają się także do domów jedno- i wielorodzinnych. Świetnie współpracują z nowoczesnymi i tradycyjnymi kotłami, są uniwersalne. Dzięki swojej profesjonalnej konstrukcji, sprawdzają się w każdym budownictwie, a szeroki wybór modeli oraz duża wydajność, połączona jest z optymalną ceną. Zastosowanie procesu automatycznej produkcji, wpływa na jakość otrzymanego produktu. Nasze grzejniki mają unikalną jakość oraz kształt. Dzięki ich perfekcyjnemu wyglądowi idealnie odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Wytwarzane są z wysokiej jakości stali z Polskich oraz Włoskich fabryk, co daje gwarancję wieloletniej żywotności. Malujemy grzejniki farbami poliestrowo-epoksydowymi, metodą proszkową, a każdy z nich poddany jest dokładnej obróbce. Ich powierzchnia jest odtłuszczona oraz zabezpieczona warstwą antykorozyjną, by służyć  przez wiele lat.